Pazar, Şubat 01, 2009

SERGİ: TARİHİ YARIMADADA AŞK BÜYÜSÜ

Aşkın Damakta Kalan Tadı
Çok özel olması gereken anların alışveriş merkezlerine sıkıştırıldığı günlerde, bir grup cesur insan, tarihi yarımadanın ortasında, Çemberlitaş’ da, alışılmadık bir etkinlik düzenledi.

Katılımcılar:
Aslı Kıyak İngin, Deniz Tunç, Devran Mursaloğlu, Esra Apaydın, Gazi Sansoy, Hülya Çelik Pabuççuoğlu, Pınar Öncel, Rojin Aslı Polat, Kamil Masaracı, Bilge Mine, Nagehan Kılıçarslan, Oya Akman, Örge Tulga, Özgül Dalkılıç, Özlem Tuna, Serhat Özşen, Şenay Akın, Tan Oral, Yasemin Semercioğlu,

Büyük görüntü için tıklayın
Küratörlüğünü Işık Gençoğlu’nun yaptığı, her katılımcının kendi aşkını ifade ederek, bizlerle buluşturacağı, denenebilir, yenilebilir, giyilebilir, takılabilir, gülünebilir bir sergi: "aşkın damakta kalan tadı"
Farklı disiplinlerden sanatçı ve tasarımcıların bir araya geldiği bu sergide: "masum aşk", "ilan- ı aşk", "gizli aşk" ve "tutkulu aşk" konuları yorumlanacak.
Serginin bir özelliği de gördüğünüz herşeyin aynı zamanda satın alınabilir olması... Bu sergi sırasında elde edilecek gelirin bir bölümü ile genç kız sığınma evine bağışta bulunulacak.
3 Şubat Salı 17:00'de dev bir çikolata şelalesi eşliğinde açılış yapılacak. Ve takip eden 7, 14, 21 Şubat, cumartesilerde minik buluşma partileri ile etkinliğe Şubat ayı boyunca devam edilecek.
Sergi Mekanı:
DESIGN ZONE - Çemberlitaş
Alibaba Türbe Sk. No: 21/4 Nuruosmaniye/İstanbul
Tel: 0212.527 92 85

Büyük kroki için tıklayınız

Hiç yorum yok: