Perşembe, Ağustos 20, 2009

İZMİR'Lİ TAKI TASARIMCILARA DUYURU

Merhaba,
Takı Tasarımcılar Portalı olarak, illerde tasarımcılarımız ile buluşma ve etkinliklere katılma çalışmalarına başladık.
Yakın zamanda Galata Tasarım Festivalinden sonra, şimdi de 28-30 Ağustos tarihleri arasında İstanbul CNR de yapılacak İstanbul Moda Fuarına, Takı Tasarımcılar Portalı katılmaya karar verdik.
Bu arada bize gelen değişik etkinlik bilgilerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.
İzmirde Ramazan içinde sürecek 8-25 eylül tarihleri arasında yapılacak olan BAYRAKLI RAMAZAN ŞENLİKLERİ ni organize eden bir arkadaşımızdan rica ederek, Portal üyesi arkadaşlarımızın da açılacak alışveriş standlarında yer alabileceği konusunda güvence aldık.
Ayrıntılarını http://www.medyatek.com/upload/ramazan_sunum.pdf adresindeki tanıtım dökümanından da izleyebileceğiniz bu etkinlikte standlar 9 m2 olarak (3 x 3 m ) düzenlenmiş. Etkinlik süresince kirası sadece 1200 TL olup, sizlerden gelen talepleri değerlendirerek, katılımcı sayısına göre bir pazarlık yaparak kira bedelini düşürebileceğimizi düşünüyorum. Belki bazılarınızın tek başına stand tutma gücü veya standı dolduracak ürünü olmayabilir. Ancak katılmak isteyenlerin bilgilerini bize 19 Ağustos 2009 (yarın) akşama kadar ulaştırmaları takdirde kira bedelini netleştirecek ve kimin nasıl katılacağını belirleyerek sizlere bildireceğiz. Arzu ederseniz kendi aranızda da organizeler yaparak katılabilirsiniz. Ancak bize bilgi verdiğiniz takdirde sizlerden portalda bahsedecek ve etkinlikte standlarınızın ziyaret edilmesine yardımcı olacak, sizler adına da toplu olarak pazarlık yaparak, dostluk hatırımızı da kullanarak daha iyi imkanlar ile katılmanızı sağlayacağız.
Şimdi, sizden istediğimiz:
Cevabınız olumlu ve katılımcı olmak istiyorsanız:
Adınız, Atölye veya firma adınız, tel, mail ve adresinizi mutlaka yazmanızı, stand katılımcısı olarak ne kadar bir alan istediğinizi belirtmenizi istiyoruz.
(Stand olarak 3 cephe ve 3 x3 m olduğu için katılımlarınızı tam, 1/3 veya ½ olarak yapabilirsiniz. Standlarınızın alışverişe en uygun yerlerde olacağının garantisini aldık.)
Size en geç Pazartesi günü net cevap verilecektir.
Benzer etkinlikleri sizlere duyurmaya devam edeceğimiz gibi, sonra tarafımızdan a başka etkinlikler yapılacaktır.
Gelecek sene İzmir ve çevre illerde, 3 ayrı etkinliğe katılmak üzere şimdiden karar aldık. Bu yıl içinde İzmirde bir temsilcilik kurmak istiyoruz. Dernek olma çabasındayız.. Olur olmaz, en kısa zamanda ve ilk olarak İzmir şubesini de açmak istiyoruz.. Bir yandan Portalın yeni yüzünü hazırlıyor ve yeni ek - kardeş portallar oluşturuyoruz.
Sizin destekleriniz ile güzel yerlere geldik, sizlerle bunu paylaşmak çok güzel olacak, meyvesini de sizlerle birlikte toplayacağız..
Bu tür etkinlik bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de duyduklarınızı ve kendiniz ile ilgili haber niteliğinde veya tanıtıcı yazılarını bizlerle paylaşınız lütfen.
Kısa zamanda sizleri birbiriniz ile tanıştırmak üzere toplanmak ve bu toplantıya İstanbuldan, çoğunuzun tanıdığını bildiğim tasarımcılarımız ile birlikte katılmak istiyoruz.
Kimler İzmir temsilcimiz olmak ister? Bunu da lütfen bana belirtiniz.

Saygılarımla..

Sedat ÇÖLOĞLU
mailto:takitasorg@gmail.com

Hiç yorum yok: