Çarşamba, Aralık 02, 2009

Enza De PINTO Şenay Akın Atölyede


MUM MODELLEME WORKSHOP – İLERİ SEVİYE

15, 16, 17 Aralık 2009 tarihlerinde Şenay Akın Atölyesi’nde yürütülecek atölye çalışmaları üç ayrı başlık altında düzenleniyor.
Atölyenin amacı daha önce mum modelleme konusunda temel deneyimi olan adayları malzemenin geniş olanaklarıyla tanıştırmak,... spesifik durumlara yaratıcı ve teknik çözümler sunmak.
Atölye içerikleri:
-mum kullanarak taş yuvası yapımı
-dişi/erkek elemanlı kutular ve bunların kilit sistemleri
-soğuk kalıp yapımı ve buna bağlı yaratıcılık atölyesi

Üç günde üç farklı konunun birbirinden bağımsız olarak işleneceği çalışmalarda iki farklı seviye uygulanacaktır. Çalışma saatleri 10 00-18 00 arası, bir saat öğle molası verilecektir.
Bir gün için katılım ücreti 100 EU.

Detaylı bilgi ve ön kayıt için: www.senayakin.com info@senayakin.com 0212.511 8876 - 0532.498 7668

Enza De Pinto kimdir?
Enza De Pinto Bari’de doğdu. Tasarım, modelleme, mıhlama, kalemkarlık alanlarında eğitim aldı. Mum modelleme konusunda uzmanlaşmaya karar verdiğinde kuyum ustası Hubert Schuster’in öğrencisi oldu. Önde gelen italyan mücevher firmalarına modelleme ve tasarım danışmanlığı hizmeti verdi. 20 yılı aşkın mesleki tecrübesini çeşitli okullarla yürüttüğü projelerde İtalya, Brezilya, Colombia’da öğrencilerle paylaştı. Halen Instituto Europeo di Design Roma ve “Scuola d’Arte e Mestieri” Vicenza’da eğitmenlik görevini sürdürüyor.

Hiç yorum yok: