Salı, Ekim 05, 2010

2010 ISTANBUL JEWELRY SHOW % 20 Artış ile

Türkiye’nin Emin Adimlarla İlerleyen 2. Yarıyıl Fuarı

Ekim 2010 ISTANBUL JEWELRY SHOW Katılımcıları Geçen Yılın Ekim Fuarına Göre % 20 Artış Gösterdi!
ISTANBUL JEWERLY SHOW Organizatörü Rotaforte Fuarcılık AŞ’nin yaptığı açıklamaya göre, Ekim 2010 ISTANBUL JEWELRY SHOW katılımcı sayısı, geçen yılın aynı fuarına oranla %20’lik bir artış gösterdi.

Geçen yılın Ekim fuarında 426 yerli ve yabancı katılımcı ile gerçekleşen ISTANBUL JEWELRY SHOW rakamları, bu yıl 14 – 17 Ekim 2010 tarihlerinde gerçekleşecek fuar için %20’lik bir artışla şimdiden 500’ün üzerine çıktı.

Rotaforte Fuarcılık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şermin Cengiz yaptığı açıklamada “Ekim ISTANBUL JEWERLY SHOW katılımcılarındaki bu ani artış, yakın geçmişte fuarımızın Türkiye’de ve dünyada ne kadar ses getirdiğinin ispatıdır. 23 ülkeden 500’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleşen bu ani sıçrayış, Ekim ISTANBUL JEWELRY SHOW’ un emin adımlarla ilerleyen bir yarıyıl fuarı olduğunu göstermiştir. Şimdi bizim için çıta daha da yükselmiş durumda, amacımız ISTANBUL JEWERLY SHOW’u Türk Kuyumculuk Sektörü ile birlikte daima ileriye taşımak. 31inci ISTANBUL JEWERLY SHOW’da Türk kuyumcuları varolan/irtibatta oldukları alıcıların yanı sıra yepyeni meslektaşları ile tanıştırmak, yeni iş fırsatları yaratmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

14 – 17 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek 31inci ISTANBUL JEWELRY SHOW’da ziyaretçiler aralarında Belçika, Yunanistan, Polonya, İspanya, İtalya’nın da bulunduğu Avrupa markaları ve Uzak Doğu Pavyonlarının zengin ürün çeşitleriyle karşılaşma ve ülkemizin en güçlü montür firmalarının yepyeni modellerini görme imkanı bulabilecek.

Güçlü katılımlarıyla yerini alacak makina, ekipman, vitrin /paketleme ve yazılım firmalarının yanı sıra, 22 ülkeden 100’ün üzerinde yabancı katılımcı ile zenginleşen fuarda, ülkemizin en seçkin mücevherat üreticilerinin yeni tasarım ve koleksiyonları sektör profesyonellerinin beğenisine sunulacak.

Hiç yorum yok: