Cumartesi, Eylül 18, 2010

Portalı, IJS de Temsil Etmek İstermisiniz?

14 – 17 Ekim 2010 tarihlerinde gerçekleşecek olan IJS-II de, Takı Tasarımcılar Portalı olarak Rotaforte’nin sponsorluğu ile 2. Salonda Stand No:40 ta olacağız.
Bu yıl 31. kez yapılan ve Yılda iki kez İstanbul Fuar Merkezi (CNR EXPO)’nde gerçekleşen ISTANBUL JEWELRY SHOW-II fuarında Takı Tasarımcılar Portalına tahsis edilen 6m2 standımızda, bu defa 2 tasarımcı arkadaşımıza yer verilecektir.

Daha önceki duyurularımız üzerine, oldukça yoğun yapılan başvuruları tek başımıza değerlendirmek yerine, sizlerle birlikte seçmeyi düşündük. Bu nedenle yeniden bir duyuru ile, aşağıdaki şartlarla katılmak isteyenlere bir çağrı yapmak istedik.

Standımızda yer almak isteyen, mücevher, altın ve gümüş kategorilerinde yer alan takı tasarımcısı arkadaşlarımızın info@takitasarimcilar.org adresine kendi fotografları, sergileyebilecekleri 3 adet tasarım fotografları ve kısa bir özgeçmiş ile iletişim adreslerini göndermeleri gerekmektedir.
19 Eylül 2010 Pazar saat 19:00 a kadar bu bilgileri gönderen arkadaşlarımızın tasarımları değerlendirilerek, 12 kişi belirlenecek ve web sitemizde tanıtılacaklardır. Daha sonra sayfamız ziyaretçilerinin oylarına başvurularak 3 Ekim 2010 tarihine kadar oylama yapılacak ve en çok oy alan 6 kişi belirlenecektir. Bu 6 tasarımcımızın eserleri, yine oluşturmakta olduğumuz ve ustalardan oluşan hocalarımızın yardımı ile değerlendirilerek 2 kişi tespit edilecektir. Belirlenen bu 2 tasarımcımız, İJS-II de portalımızı temsilen, tasarımlarını sergilemek üzere yer alacaktır.
İlk değerlendirmede web sitesinde tanıtılan, diğer 10 tasarımcımızın 40×40 ebatlarında tanıtım posterleri standımız duvarlarında fuar boyunca yer alacaktır.
Not: Fuar için yapılacak stand içi masraflar, önceden birlikte belirlenerek, katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Poster ile katılım hakkı kazanan diğer 10 tasarımcı ise, sadece 25 TL poster baskı masrafı ödeyeceklerdir.
Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

info@takitasarimcilar.org